Macedonian Gaming Forum


A place for gamers
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Gaming општество

Тука можете да дискутирате се поврзано околу гејмерството во Македонија и општо
11Пет Сеп 11, 2009 2:25 pm
admin Омилени цитати од игрите
Нема нови мислења

Игри-PC, PS2/3, XBOX, WII

Дискусија за горенаведените типови на игри
22Пет Сеп 11, 2009 2:45 pm
zokiopp Која игра ја играте онлине?

Хардвер&Софтвер

 
Нема нови мислења

Процесори,матични плочи,графички,монитори,меморија,звучни картички

Дискутирање се за горенаведениот вид на хардвер
22Пет Сеп 11, 2009 2:52 pm
zokiopp Колкав монитор имате?
Нема нови мислења

Драјвери,софтвер за мобилни телефони и други видови на уреди,

Општа дискусија за горенаведениот вид на софтвер
11Пет Сеп 11, 2009 2:34 pm
admin Самсунг и900 омниа проблем
Нема нови мислења

Останато

Дискусија за се останато што не е наведено во предходните форуми
00

Мобилна телефонија и друго

 
Нема нови мислења

МП3 плеери ,мобилни телефони и додатоци

Дискутирајте околу мобилните телефони, мп3 плеерите и др.
00
Macedonian Gaming Forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 6 мислења
Постојат b>4 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Martin Kocev
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 4 во Нед Мај 02, 2010 8:02 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: admin (27)
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен